Projektowanie stron www

Strona bywa prestiżowym gadżetem, którym można zabłysnąć wśród znajomych z branży. Częściej jednak strona jest narzędziem promocji i/lub bezpośredniej sprzedaży.
Bardzo dbamy o to aby nasze produkcje były jednocześnie eleganckie, przejrzyste i funkcjonalne.

tworzenie stron www ›

Logotyp

Ten niepozorny znak graficzno-tekstowy, najczęściej nieodłączny element serwisu internetowego potrafi przyprawić o zawrót głowy. W praktyce bywa ważniejszy od samej strony, którą można zmienić. Logotyp nie często będziemy zmieniać.
Zobacz logotypy, które zrobiliśmy.

logotypy ›

Strona w tablecie

Funkcjonuje cała gama urządzeń z dostępem do internetu, wyposażonych w ekrany o różnej wielkości i rozdzielczości. W wyniku tej różnorodności powstało zapotrzebowanie na tzw. strony responsywne, dopasowujące się do wielkości ekranu.

responsywne strony www ›

Administracja www

Realizujemy okresowe aktualizacje skryptów, modernizacje wymagające interwencji programisty lub grafika. Niektóre witryny umożliwiają samodzielną edycję treści, jednak część naszych klientów preferuje oszczędność czasu i zleca nam bieżącą aktualizację.

administracja www ›

Sklepy internetowe

Staramy się dostarczać rozwiązania e-commerce na wysokim poziomie.
Oferujemy sklepy w oparciu dwa różne silniki - autorski oraz PrestaShop na licencji Open Source.
Graficznie - jak zwykle trzymamy najwyższy poziom wysublimowanej elegancji :-)

sklepy internetowe ›

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja treści i zdobycie linków z innych witryn - bez tego nikt nie znajdzie strony w Googlach.

Stronę nie wystarczy zrobić, trzeba ją jeszcze skutecznie wypromować. Stosujemy w tym celu różne metody promocji stron. Warto na to zwrócić uwagę przy porównywaniu ofert.

pozycjonowanie stron www ›

Katalogi, ulotki, wizytówki

Opracowujemy materiały takie jak np. wizytówki, teczki ofertowe, papier firmowy, papeterię firmową. Współpracujemy ze sprawdzoną drukarnią w Gdańsku, która szybko i profesjonalnie generuje wszystkie materiały drukowane dla naszych klientów.

materiały do druku ›

Banery, spoty, e-kartki

Banery na stronę i do kampanii reklamowych, graficzne opracowanie mailingu, animacje flash i html5, spoty reklamowe, elektroniczne gadżety firmowe takie jak kartki świąteczne czy wygaszacze ekranu. Zapytaj nas co jeszcze możemy wykreować dla Twojej firmy.

banery, spoty ›

Domena, hosting, e-mail

Opłacamy i konfigurujemy domenę, dobieramy serwer dla strony www i poczty e-mail, zakładamy i konfigurujemy skrzynki pocztowe.
Nie świadczymy usług hostingowych ale znamy solidną, trójmiejską firmę z tej branży. Formalności bierzemy na siebie.

domena i serwer ›

Allegro

Opracowujemy firmowe szablony Allegro ułatwiające prowadzenie sprzedaży i podnoszące prestiż i wiarygodność sprzedawcy. Nasze szablony przyciągają uwagę i ułatwiają przekazanie kluczowych dla danej aukcji informacji, stymulując dokonanie transakcji.

szablony Allegro ›

Wielojęzyczność

Współpracujemy z dwoma biurami tłumaczeń dzięki czemu możemy dostarczyć gotowe, przygotowane przez sprawdzonych tłumaczy, profesjonalne tłumaczenia treści i znaczników strony, również tych ukrytych, przeznaczonych tylko dla Google, na wiele języków obcych.

tłumaczenia tekstów ›

Zdjęcia, muzyka

Wykonujemy sami lub zakupujemy wysokiej jakości zdjęcia i grafikę na potrzeby realizowanych projektów. Możemy też dobrać i zakupić tło muzyczne dla Twojego serwisu www. Wszystkie materiały, których używamy do produkcji mają odpowiednie licencje użytkowania.

zdjęcia, muzyka ›

+48 668 764 491